Rozbor zápasu- Sokol Podsedice- Žitenice

30.09.2013 21:03

Sobotní zápas byl opět bez páry!! Další dramatické utkání předvedl Sokol na domácím hřišti.Zápas pro nás začal velice dobře, když už ve stření minutě Bartes poslal nádhernou přihrávku na Messince a ten jako vžy nezklamal a nekompromisně zavěsil a šlo se do vedení 1:0,po deseti minutách opě krásnou nahrávku poslal zkušený dědek Bičík Messince do brejku,ale ten tentokrát zklamal a neproměnil.Pak byla dlouho hra v rukách hostí,když po chybách v obraně hrozil vyrovnáním,ale Nechis potvrdil zkušenost v bráně a nedal jim šanci. Opět chyby v obraně a ve střední záloze soupeř hrozil víc a víc apo hrubé chyby našeho kanonýra Jendy Novotného, který nenasadil jesle soupeři !!!! soupeře stíhala rozhozená obrana, která hasila faulem v pokutovém uzemí ,kdy byla nařízena penalta. V bráně jsme měli,ale zkušenost a věřili jsme že nás golman podrží,jenže soupeř nedalgolmanovi šanci a bylo 1:1.Ve druhém poločase nepřivezli uhlí a tak Sokolu došla pára a po chybě Dědka na polovině hřiště utekl vzal Šimek balon a zavěsil nekompromisně pod víko!! V 70.minutě šel Jenda Novotný přes několik sekaček na bránu soupeře,když už obešel 2 protihráče třetí ho sestřeli,rozhodčí nechal ve hře pokračovat i když to bylo na vyloučení. V Jendovi se probudil blikanec ahonil hráče po hřišti když chtěl sebrat soupeři balon 10metrovým skluzem nabral soupeře i s balonema kusem zabradlí a musel se poroučet do sprch.(Aspon jsme odjížděli konečně včas a nejeli jsme konečně poslední měl dlouhy čas si udělat vlasy a manikůru :-)) Po té jsme se zvedli a po několika neodpískáných penalt(soupeř si myslel,že je na ragby a sudí dělal že nic nevídí asi byl v duchu v hospodě nebo měl vsazeno.)po několika rohových kopech už sudí zjistil,že je ještě na hřišti byl nejdříve faul na Dědka a v zápětí na Messince a rozhodčí v 89.minutě odpískal penaltu proti hostům asi nepřišli kapříci tak si řekl,že je nenechá vyhrat. K balonu se postavil sám faulovaný a poslal nás do prodloužení ,( nedal golmanovi šanci!!! )   KONEC!!!

Šlo se na penalty: Roddy,Messinec a Bart Simson.,k první penaltě se postavil náš zkušený borec Jindra,ale tošku si pšouch,ale při modlení na kolenou,jeho rána skončila v brance.Náš Nechi tentokrát ukázal jeho silnou stránku a chytil dvě penalty za sebou a tak Messinec se postavil jako zkušený matador a zavěsil po pěti letech na druhou stranu než kope.A na Bárta už se ani nedostalo.Příští zápas naordinujeme hráčům poctivý páteční trénink a snad všichni doplní pořádně páru a vyhrajeme.