Prackovice - Sokol Podsedice 2:3

27.10.2013 08:32
Sokol Podsedice včera rozdrtil na Prackovické Marakaně,Prackovický hlemýždě!! Zase můžou brečet na stránkách jak jsme vyhráli podvodně,TRAPÁCI!!!! Výsledek 2:3 pro hosty, nejlepší hráč na place Radek. Semi byl tak ožralej, že při solu sám na bránu, obešel golmana a pak se propadl do západního Německa!!Nekopromisní ranou s nulového úhlu se blýskl náš nejsurovější hráč Jenda Novotný,o ostatní goly se postaral náš nejlepší střelec Messinec, když v poslední minutě mu starej pán posadil přesný balon na hlavu a on z velkého vápna poslal míč k tyči, po zápase se nám Messinec svěřil a řekl, že ze 16m hlavou ještě gola nedal a kdyby prej chytala jeho máma tak by to chytla do zubů(asi má předkus jak Horvy).::-)))))